м. Львів,
тел.: (032) 243-02-04
(067) 355-29-92; (050) 182-62-32; (091) 901-50-31
info@matrac.lviv.ua

Каталоги продукції

___________________________

Основний каталог___________________________

Преміум каталог___________________________

Ліжка Арбор Древ___________________________

Новинки

Здається, немає особливої необхідності ще и ще раз переконувати людину в тому, що сон так само необхідний для його життєдіяльності, як повітря і вода.

Написано багато медичних наукових праць на тему «сон і сновидіння». Художники, поети, музиканти присвятили цій темі свої твори, проте ми б хотіли поговорити не стільки про сон, скільки про ту роль, яку він відіграє в житті кажної людини…

Вчені точно встановили, що для нормального відпочинку організму людини необхідний сон на протязі 8-ми годин на добу. Таким чином, людина проводить ві сні третю частину свого життя.

Від того, наскільки зручно і комфортно ми спимо в ночі, залежить наше самопочуття на протязі наступного дня.

А яким чином ми можемо допомогти нашому організму повноцінно розслабитись і відпочити?

Безперечно, людям, що мають захворювання хребта і опорно-рухальної системи необхідно звернутись за консультацією до лікара спеціаліста, решті ж ми порекомендували б більш уважно прислухатись до сигналів, які нам подає наш організм.

Яке непосильне навантаження покладаємо ми кожноденно на наш хребет, коли працюємо, ходимо, сидимо, бігаємо, займаємось спортом, носимо дітей, важкі валізи і свою вагу. Намагаючись з усіх сил зберігати правильне положення і рівномірно розпреділити навантаження, наш організм настільки втомлюється за цілий день, що вечором усім своїм станом дає нам зрозуміти, що дуже потребує відпочинку.

Усі люди дуже різні і їм подобаються різні стилі й напрямки музики, скульптури, одягу, стилі життя й проведення часу. Таким же чином серед нас є лежебоки, які відають перевагу для сну й відпочинку високі, м'які матраси, що нагадують «бабціну перину», а дехто відчуває себе комфортно лише на жорсткому, пружньому «спартанському» матрасі. А якщо додати сюди особливості віку, ваги…

Тож даваймо навчимось уважно ставитись до себе і до свого здоров'я! На вдячність за увагу, яку ми виявимо до свого організму, ми отримаємо ні з чим не зрівнянне відчуття радості, життєвого тонусу, бадьорості, прекрасного настрою і відмінну фізичну форму на весь день! У нас з'явиться не тільки фізична сила, але й бажання жити й творити!